STOGŲ DENGIMAS

Stogas – namo kepurė. Jei ji kiaura, vidun lyja, sninga ir
pučia vėjai. Tam, jog taip nenutiktų ir stogas būtų tvirtas
bei ilgaamžis, reikia žinoti dažniausiai pasitaikančias stogo
dengimo klaidas.

DAUGIAU APIE STOGUS KONTAKTAI

NAMŲ STATYBA

UAB „Luhex“ turi ilgametę patirtį namų statyboje. Mūsų
darbuotojų kvalifikacija garantuoja darbų atlikimo kokybę,
namo ilgaamžiškumą, optimalius statybos kaštus. Mūsų
įmonės techninės priežiūros specialistai nuolat prižiūri
namų montavimo procesą ir technologijų, bei
konstrukcinių elementų atlikimą.

KONTAKTAI ATLIEKAMI DARBAI

Mes suprojektuosime, pastatysime ir įrengsime namą – Jums
tereikės atsiimti raktus.

KONTAKTAI

KODĖL MES?

PROFESIONALUMAS

PROFESIONALUMAS

Mums yra svarbus kiekvienas klientas, svarbūs ir jo lūkesčiai.

AUKŠTA KOKYBĖ

AUKŠTA KOKYBĖ

Išlaikomi visi darbų saugos, švaros palaikymo bei kokybės reikalavimai, tam skiriant didžiausią dėmesį.

KONSULTACIJOS

KONSULTACIJOS

Pradėjus darbus visada kyla klausimų, todėl būdami lojalūs savo klientams, konsultuojame juos visais su statybomis susijusiais klausimais.

single-img

Greičiausiai sutiksite, kad apie save galima rašyti daug ir nesustojant, tačiau tikime ir siekiame – tegul už mus kalba darbai!

UAB Luhex – ilgametę patirtį turinti statybos įmonė, kuri specializuojasi profesionalių ir kokybiškų statybos darbų atlikimu.

Įmonė siūlo įvairias statybos darbų paslaugas. Didelis dėmesys įmonėje skiriamas darbų kokybei užtikrinti. Esame pasiruošę pateikti profesionalų pasiūlymą ir išskirtiniams klientams, kurie dar tik planuoja namo statybas, ruošiasi namą nugriauti arba atlikti namo ar buto išplanavimo pakeitimus.

Naudinga žinoti, kad užsakius visus darbus vienoje įmonėje – UAB Luhex, galima protingai ne tik sutaupyti lėšų, bet sutaupyti ir labai brangų laiką.

Taip, Mes galime pasiūlyti savo darbą išmanančių architektų, projektuotojų paslaugas kurie, išlaikant protingus terminus suplanuos, suprojektuos ir brėžiniuose perteiks visas Jūsų mintis dėl būsimo namo, namo ar buto interjero išvaizdos keitimo įgyvendinimo galimybių. Projekte pateiks visas išorinio ir vidaus interjero detales, kurios iki šiol buvo tik Jūsų svajonėse.

Mūsų darbuotojai, kurių patirtimi didžiuojasi ir įmonės vadovai, pasižymi išskirtiniu dėmesiu atliekamam darbui bei būtinomis žiniomis kokybės užtikrinimui, kurie greitai ir kokybiškai atliks visus statyboms būtinus ir privalomus darbus ir garantuos, kad Jūsų svajonė nebus begalinė, jų dėka ji taps realybe.

MŪSŲ DARBAI.

Simona

UAB ,,Luhex'' atliko pastato atnaujinimo ir modernizavimo darbus, kuriais esu labai patenkinti. Ypač patiko bendradarbiavimas ir atliktų darbų kokybė. Darbai vyko pagal numatytą darbų atlikimo grafiką. Su vadovais ir su darbininkais vyko glaudus bendravimas, visapusiška pagalba. Rekomenduojame šią įmonę.

JUSTAS

Įmonė tikrai laikosi savo įsipareigojimų. Darbai visada atlikti tikrai kokybiškai ir greitai. Ne vienerius metus dirbu su jais ir negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio.

JONAS

Ši puiki komanda man darė namo vidaus apdailą. Galiu pasakyti, kad tai tikrai nuoširdžiai savo darbą dirbantys žmonės. Visi darbai atlikti puikiai, laiku ir be priekaištų. Pats vykdžiau priežiūrą. Darbų kokybė superinė, darbininkai kultūringi, darbų vadovas savo pareigas atliko puikiai. Jeigu dar ateityje reikėtų statybinių paslaugų, tai samdytume tik UAB „Luhex“. Rekomenduoju. 🙂

JOLANTA

Įmonė UAB „Luhex“ pateisino mano lūkesčius, profesionaliai įvykdė darbus sutartu laiku, turi atsakingą požiūrį į darbą. Ši įmonė  atliko: apdailos, betonavimo, apželdinimo, elektros instaliacijos, statybos ir montavimo darbus. Manau, kad galima pasitikėti UAB „Luhex“, todėl mielai ateityje rekomenduosiu šią įmonę kitiems panašiems darbams atlikti.

DARIUS

Šios įmonės darbų kokybė, atlikimo terminas kaip ir galutinio atsiskaitymo suma po susitarimo visiškai nesiskiria nuo susitarto varianto. Tai yra darbai buvo pradėti kaip ir buvo tartasi, statybines medžiagas naudojo tikslingai ir viskas vyko taip, kaip buvo žadėta. Manau, kad UAB "Luhex" įmonėje dirba kompetetingi žmonės, kuriems rūpi ne tik pinigai, bet ir atliktų darbų kokybė. Šie vyrukai puikūs. Jauni, perspektyvūs savo srities specialistai, besidomintys technologijomis ir naujovėmis. Rekomenduoju tiems, kuriems reikia kokybės.

KONTAKTAI

Susisiekite su mumis