Fasadų šiltinimas ir apdaila

Vidaus dažymo ir apdailos darbai neturi sezoniškumo, kaip apdailos darbai išorėje, todėl šie statybos ar remonto darbai vyksta bet kuriuo metų laiku.
Kiekvienas statybų ar remonto malonumą patyręs gali patvirtinti, kad tinkamai ir kokybiškai atlikti vidaus apdailos ar dažymo darbai užtikrins ilgesnį Jūsų gyvenamos erdvės modernųmą, estetinį grožį bei puikią savijautą. Tačiau tam, kad darbai vyktų sklandžiai, būtų pasiektas norimas darbų rezultatas ir suderinta interjero ar eksterjero estetika bei spalvų gama, būtina tam pasiruošti iš anksto ir turėti planą.
Konkrečiai svarstydami būsimus darbus ir norimus pasiekti rezultatus Jums privalu:
1. Jūsų interjero ar eksterjero planas. Galime pateikti pasiūlymą net ir patiems išrankiausiems klientams, todėl išankstinis numatomų darbų planas nuo dažymo iki apdailos leisti būti arba išlikti išskirtiniais;
2. Jūsų numatytas išlaidų biudžetas yra būtinas, kad nenukryptumėte nuo planuotų išlaidų kurso, kas leis sudėlioti taškus sprendžiant, kiek kainuos dažymo darbai, apdailos darbai ar nedidelis estetinis atnaujinimas;
3. Dažnas, kuris persidažė lauko ar vidaus sienas, tik vėliau suprato, kad buvo galima tuo pačiu atsinaujinti ir namo langus, stoglangius bei duris, kas būtų leidę tuo pačiu sutaupyti ir darbų kainą, ir brangaus laiko;
4. Elektros instaliacija, vandentiekio ir nuotėkių sistemos atnaujinimas taip pat yra viena iš pagrindinių sričių, kurioje taupyti draudžiama ir tik visų darbų sujungimas gali sumažinti remonto ar statybos darbų kainas, todėl prieš pasirinkdami gerai pasvarstykite ar darbus atliksite palaipsniui ir atskirai, ar mėginsite spaustis ir juos užsisakysite visus kartu, kas leis sutaupyti ženkliai;
5. Vidaus ar eksterjero apdailos smulkių darbų atlikimas, kai pagrindiniai darbai jau atlikti, belieka pašalinti tik nedidelius trūkumus, smulkūs dažymo, glaistymo ar prilyginimo darbai, po kurių seka pilnas darbo patalpų sutvarkymas bei išvalymas.
6. Svarbu apsispręsti ir dėl fasado šiltinimo bei kokiomis medžiagomis ketinate pasinaudoti. Pasirinkus konkrečią medžiagą bus galima paskaičiuoti tiksliau, kiek kainuos namo sienų šiltinimas.
7. Apšiltinus fasadą suprantama, kad namui trūks estetinio vaizdo, todėl po darbų suplanavimo galėsite pereiti prie kito, ne ką mažiau svarbesnio klausimo – fasado apdaila. Namo apdaila yra svarbus ir baigiamasis akcentas, nuo to priklausys ar Jūsų namas iš kitų išsiskirs, bus patrauklus ar kaip ir daugelis, išnyks didelėje namų gausoje. Kokios būtinos apdailos medžiagos, kiek jos kainuos ir kokia gausis bendra sąmata, tiksliau sužinosite po bendrų paskaičiavimų.
Statybos ar remonto darbai kokybiškai yra žinomas tik savo darbų sferą išmanantiems profesionalams, kurie sumažinę darbų kainas užtikrina aukščiausios kokybės išlaikymą. Todėl pasirinkę mus sutaupysite ne tik lėšų, kas yra svarbu, bet ir svarbiausią – brangų laiką, kurį galėsite nukreipti ir panaudoti savo asmeninių planų prodktyviam įgyvendinimui.