Griovimo paslaugos

Griauti – ne statyti, lengva, tačiau nesuderinus darbų su architektais, šių paslaugų atlikimas gali pabrangti iki nematyto dydžio, o Jūsų ir kitų asmenų saugumui gali iškilti didžiulė grėsmė. Tad pabandykite visus griovimo bei statybos darbus įvertinti protingai ir teisingai, kas nepadidins griovimo darbų kainos, leis jaustis saugiai ir kas svarbiausia, nesukurs nepatogių ir daug laiko atimančių situacijų.
Suprantama, kad kiekvienas iš mūsų, jei į rankas paimtume sunkų kūjį ar pneumatinį plaktuką, galėtume drąsiai save vadinti griovimo specialistais, tačiau, o ar žinote, kurias sienas galima griauti, kurios yra nešančios, o kurias nugriovus negausite milžiniškų baudų ar nerizikuosite aplinkinių bei savo ir artimųjų gyvybe, gaila, bet tai supranta ne kiekvienas.
Architektūrinių namo brėžinių skaitymas ir teisės norminių aktų apibrėžti griovimo darbai turėtų būti nuolat atnaujinama informacija profesionaliais griovėjais save vadinčioje bendrovėje, nes tokio pobūdžio darbai nėra paprasti ir lengvai įgyvendinami, kaip gali pasirodyti pradžioje.
Sutarus dėl griovimo darbų paslaugos būtina užtikrinti ir taip vadinamų statybinių atliekų – šiukšlių išvežino, jei to neapsiima pats užsakovas, todėl į kiekvieno griovimo darbų sąmatą įeina tokių atliekų išvežimas. Žinoma, jei sienoje išgriaunama tik nedidelė ertmė į vonią ar kitokios paskirties patalpą, statybinių šiukšlių susikaups ne daug, jas išvežti galima ir savo transportu, sumokėti atliekų pristatymo mokestį ir palikti tam skirtose vietose. Tačiau, jei yra sutartas pastatų griovimas, jau galima įsivaizduoti, kiek pastangų prireiks ne tik nugriauti, bet ir išvežti statybines atliekas, kad švariais liktų tik namo ar kitokio objekto pamatai ar naujame projekte numatyti priedai.
Taigi, griovimo projekte visus numatytus darbus privalu patikėti tik savo darbą išmanantiems profesionalams, kad ateityje netektų savo bei aplinkinių saugumu ir sukeltą riziką atsakyti. Atliksime visus statybos griovimo darbus kokybiškai, išlaikant saugumo kartelę aukščiausioje padėtije laikantis visų teisės aktų bei sutarčių.

20151123_125312-1500x430