Išmanus namas

Suprojektuosime ir sumontuosime “IŠMANUS NAMAS” sistemą.
Sujungsime skirtingu sistemų valdymą bei monitoringą.

 

Apsauga: Saugumas – vienas pagrindiniu būsto reikalavimų. Mes padėsime Jūsų šeimai namuose jaustis saugiai. Sistema leidžia imituoti žmoniu buvimą jums išvykus. Kamerų valdymas ir filmuotos medžiagos peržiūra valdymo pulte, kompiuteryje bei telefone. Judesio atpažinimas, naktinio stebėjimo funkcija.

Apšvietimas: Kurkite nuotaika namuose vienu mygtuko spustelėjimu. Su išmaniuoju apšvietimu galite viska: įjungti arba išjungti, reguliuoti ryškumą, pritemdyti arba perjungti nuo šiltos šviesos į šalta.

Šildymas: Kontroliuoke šildymą internetu, būdami tiek namuose ar išvykę, iš bet kurios pasaulio vietos.

Kondicionavimas / vėdinimas: Komfortą lemia ne tik šildymo sistema. Patalpose įrengti CO2 ir oro drėgmės davikliai nuolat valdys vėdinimo sistema.

Vartai / užuolaidos / žaliuzes: Valdymas rankiniu būdu arba išmanios namo sistemos pagalba. Nustatykite norimas funkcijas priklausomai nuo paros meto ir kitu savo įpročių.

Laistymas: Automatines kiemo, vejos ir kitų želdynų laistymo sistema atsižvelgs į oro bei dirvos sąlygas – lyjant vandens padavimas užsidarys, o esant drėgmės trukumui, įjungs optimalų laistymo režimą.