Statybos darbai

Pamatų įrengimas: juostinių, polinių, gręžtinių ir plokštuminių.

Mediniai namai: Statome modulinius ir medinius karkasinius namus.
Mūriniai namai: Mūrijame visų tipų blokelius, plytas ir klinkerio plytas.

Stogų įrengimas: Dengiame medinės konstrukcijos šlaitinius stogus; skardines, čerpines, šiferines dangas, bei pastogės pakalimai.
Skardinimas: Lietaus sistemų įrengimas, kamino ir kaminėlių, parapeto, stogo, palangių apskardinimas.

Putomis: sienų, stogų, lubų šiltinimas su uždarų ir atvirų porų poliuretano putomis.
Vata: grindų, sienų, lubų ir stogų šiltinimas su vata.
Polistirolu: grindų, sienų, lubų, stogų ir pamatų šiltinimas su polistirolo plokštėmis.

Roletai žaliuzės: montuojame lauko apsaugines žaliuzes ir roletus su išmanios automatikos pajungimu.
Langai durys: montuojame medinius, plastikinius ir aliuminius langus, bei duris.
Vartai: montuojame pakeliamus garažo vartus, bei gaminame stumdomus ir varstomus tvoros vartus su išmanios automatikos.

Tvorų montavimas: tveriame medine, segmentines, ir kalvystės dirbinių tvoras. Mūrijame tvoros stulpus iš akmens, klinkerio, bei plytų mūro.
Pavesinių/terasų įrengiamas: medines ir stiklines, su stumdomom ir varstomom durim, papildomai galime įrengti stumdomų vitrinų automatiką.
Trinkelių klojimas: betonines ir klinkerines trinkeles.

Šlapias fasadas: Namo šiltinimas polestirolu, armavimas, tinkavimas dekoratyviniu tinku.
Ventiliuojamas fasadas: Profilių, vatos ir įvairių plokščių montavimas.

Inžinerinės sistemos

Santechnikos įrengimas: vamzdyno, prietaisų, šildomų grindų ir katilinės.

Ventiliacijos įrengiamas: ortakių, rekoperatorių ir kondiciuonierių montavimas.

Elektros instaliacija: kabelių, jungiklių, šviestuvų ir rozečių montavimas.

Apsaugos sistemų montuotojas: Perimetro, vaizdo kamerų, durų, langų, šilumos, judesio, garso, ugnies, temperatūros, dūmų, šviesos, potvynio, vėjo ir elektros sutrikimų daviklių įrengimas ir pajungimas. Apsaugos klaviaturos montavimas ir derinimas. Pilna Jūsų turto apsauga.

IŠMANŪS ĮRENGIMAI: palengvins Jūsų buitį. Jums tereikia turėti namų internetą ir išmanų telefoną. Mes išrinksime tinkamiausią namų valdymo sistemą, viską sujungsime su Wi-fi ir išmaniąja programėle. Nuotoliniu būdu galėsite automatiškai nustatyti, valdyti, stebėti ir kontroliuoti:
SANDARUMAS – dūrų, langų spynas, vartų darynėjimą, užuolaidų, ruletų ir žaliuzių padėtį.
VIDEO/AUDIO – stebėti ir fiksuoti per vidaus ir lauko kameras ir domofoną. Vaizdą, garsą ir muziką transliuoti ar bendrauti.
APŠVIETIMAS – touch screen jungikliai, elektros lizdai,  su nuotoliniu reguliavimu.
PRIETAISAI – vonios kambario, kavos apartas, virdulys, viryklė su orkaite, skalbimo mašina, šaldituvas, robotas siurblys ir robotas žolepjovė.
ORAS – temperatūros, CO2 ir drėgmės lygį.

Griovimo darbai

Griovimas su technika: namo ar jo dalies griovimas su technika. Naudojame šiuolaikinią technika su kaltais (kūjais, plaktukais) ir griovimo žirklėmis. Statybinio laužo išvėžimas savivarčiais arba malimas (smulkinamas) vietoje su akmenskalde.

Kapitaliniai griovimai: vidinių ir laukinių sienų, perdangų, bei kitų kapitalinių (nešančių, atraminių) konstrukcijų griovimas. Sustiprinimui naudojame plienines ir kitas konstukcijas. Statybinį laužą išsivežame su statybinio laužo konteineriu.

Nesudėtingi griovimai: griauname medines ir betonines grindis. Ardome gipsines, medines ir mūrinias pertvaras. Demontuojame stogus, langus, duris ir kitus prietaisus. Šaliname visų tipų paviršius: plyteles, tinką, tapetus, grindų dangą ir kitą. Statybinį laužą išsivežame.

Projektavimo paslaugos

Architektas konstruktorius: Ruošiame projektinius pasiūlymus su vizualizacija ir kapitalinio remonto projektus su ekspertize.

Interjero dizainas: Parengiame patalpų projektinį pasiūlymą su vizualizacija. Suruošiame planuojamų patalpų remonto grafiką ir planą, parenkame medžiagas, prietaisus, su sąmata dalyvaujame visame statybos remonto procese. 3D patalpų interjero atvaizdavimas su baldų išdėstymo planu ir baldų projektavimu.
Elektros planas: Parengiame šviestuvų, jungiklių ir rozečių patalpose išsidėstymo planą. Apskaičiuojame ir įvertiname apšvietimą patalpose.
Santechnikos planas: Parengiame katilinės, vamzdynų ir santechnikos prietaisų išsidėstymo planą. Rengeme grindinio šildymo ir radijatorių įrengimo ir keitimo projektus.
Vedinimo planas: Parengiame orakių patalpose išsidėstymo planą. Parenkame ir montuojame kondicionierius ir rekoperatorius. Apskaičiuojame patalpų tūrio ir oro padavimą.

Architektas: Projektuojame namus, deriname, ruošiame statybos leidimus, bei statybos užbaigimo dokumentus.